Nové online MBA programy

Pre všetkých záujemcov o online výučbu sme natočili, nastrihali a nahrali nové videoprednášky ku všetkým jednotlivým modulom nových programov. Podarilo sa nám nadviazať spoluprácu s novými lektormi a pripraviť zaujímavý a kvalitný obsah v rámci e-learningu.

Pre všetkých záujemcov online výučby sme natočili, nastrihali a nahrali nové videoprednášky ku všetkým jednotlivým modulom nových programov. Podarilo sa nám nadviazať spoluprácu s novými lektormi a pripraviť zaujímavý a kvalitný obsah v rámci e-learningu. Pozrite sa, ktoré nové programy v online verzii sme si pre vás pripravili:

MBA Real Estate (online)

Program MBA Real Estate je určený nielen realitným maklérom, majiteľom či zástupcom stavebných spoločností, realitných kancelárií, facility manažmentu, ale všetkým odborníkom pohybujúcim sa v oblasti realít.

MBA Doprava, spoje a logistika (online)

Tento program je vhodný pre manažérov, ktorí dopravu a logistiku využívajú vo firme na dennej báze, alebo pracujú priamo v dopravných a logistických službách.

MBA Riadenie informačných technológií (online)

Flexibilný program je zameraný pre manažérov všetkých úrovní riadenia, ktorí zodpovedajú za správu či riadenie informačných systémov a informačných technológií, napr.: riadenie prevádzky a vývoja IS/IT, riadenie IT projektov, riadenie IT bezpečnosti a rizík, riadenie stratégie a architektúry IS a ďalšie.

Všetky uvedené programy ponúkame aj v kombinovanej forme – začatie výučby prebehne v októbri 2023.