HR Summit 2023 nás previedol dôležitými a modernými HR trendmi

Dňa 16. mája 2023 prebehol už 6. ročník HR Summitu s hlavnou témou: posúvanie hraníc a vnímanie úlohy HR, kde sme mali opäť príležitosť byť hrdým partnerom projektu.

HR Summit 2023


6. ročník konferencie z oblasti ľudských zdrojov HR Summit prebehol aj tento rok v pražskom Art Nouveau Palace Hotel dňa 16. mája 2023. Aj tento rok sa môžeme pochváliť partnerstvom tohto projektu. Zakladateľka HR Summitu Šárka Fričová, MBA, DBA je našou absolventkou a vďaka tomu je to forma osobnejšej spolupráce.

Tohtoročný HR summit bol predovšetkým o dôležitosti vnímania role HR a tiež o tom, akú pridanú hodnotu prináša. Spoločne s hovorcami projektu sa riešilo, ako dosiahnuť opätovnú prosperitu na zabezpečenie stabilizácie situácie a prostredia, ktoré sa aktuálne neustále mení? Zaoberali sa aj digitálnym svetom a ľudským prístupom, hľadaním nového potenciálu i zmyslu práce… aj tak by sa dala nazvať súčasná situácia. Väčšina z nás má za sebou dlhé obdobie fungovania v pandémii, z prvej etapy fungovania „na prežitie“ a ďalej na prispôsobenie sa súčasnej situácii a sústredenie sa na opätovnú prosperitu, vojnový konflikt, vysokú infláciu atď. Mohli ste sa dozvedieť viac o tom, ako moc je ľudský prístup je aj naďalej rozhodujúce.

Výherné vouchery na štúdium MBA, putujú tento rok do spoločností AK Cerha Hemple Kališ a do Albertu.

Sme radi, keď môžeme stáť za podobnými projektmi a ešte viac sme pyšní, keď sa našim absolventom darí. Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na budúci 7. ročník.