Partneri

Partneri

Business Institut spolupracuje s renomovanými partnermi z oblasti práva, consultingu, personálneho poradenstva a publishingu. Špičkoví odborníci partnerov sa podieľajú na vzdelávacích programoch a predstavujú ďalšiu pridanú hodnotu pre študentov.

Advokátska kancelária Glatzová & Co.

Glatzová & Co. je poprednou advokátskou kanceláriou v Českej republike. Svojim klientom poskytuje komplexné právne služby na vysokej profesionálnej úrovni vo všetkých oblastiach súvisiacich s ich podnikateľskou činnosťou.

Advokátska kancelária Gürlich & Co.

Advokátní kancelář GÜRLICH & Co.

Advokátska kancelária Gürlich & Co. je členom Európskej asociácie právnych kancelárií (AEL) a poskytuje služby na vysokej profesionálnej úrovni.

DRILL Business Services, spol. s r.o.

DRILL je personálno konzultačná spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov, najmä recruitment a executive search, vzdelávanie, outsourcing podporných útvarov, ekonomické a podnikateľské poradenstvo. Pomáha zákazníkom zvyšovať efektivitu a výkonnosť tým, že ich kritické potreby adresne spojuje s firemnou stratégiou, zjednocuje ich základné procesy s kľúčovými cieľmi, organizačnou štruktúrou a so zapájaním talentov. DRILL je držiteľom certifikátov ISO 9001 a ISO 14001.

Personálna agentúra Stimul

Agentura Stimul pôsobí na trhu personálnych služieb už od roku 1990. Je stabilnou spoločnosťou, ktorá v priebehu svojej existencie získala komplexné skúsenosti v oblasti personálnych procesov a personálneho riadenia.

MEP Consulting, s.r.o.

Špecialista v consultingu a účtovníctve. MEP bol založený na pomoc všetkým podnikateľom pri budovaní spoločností, ktoré si kladú za cieľ meniť životy ľudí a dobývať svet.

Navitas

NAVITAS ponúka široké spektrum vzdelávacích služieb šité priamo na mieru každému študentovi. Táto organizácia pôsobiaca po celom svete sa špecializuje predovšetkým na postgraduálne štúdium.

ANU College

ANU College predstavuje organizáciu, ktorá zabezpečuje služby pre zahraničných študentov, ktorí sa chystajú študovať na zahraničnej univerzite. Porovnáva všetky ponuky univerzitného štúdia a pomôže pripraviť pre štúdium v ​​Austrálii.

GTS ALIVE, s.r.o.

Spoločnosť zaoberajúca sa rozvojom a podporou medzinárodných kariet ISIC, Alive (IYTC) a ITIC. GTS ALIVE je oficiálnym vydavateľom medzinárodných identifikačných preukazov študentov (ISIC), mládeže do 26 rokov (IYTC) a pedagogické verejnosti (ITIC) pre Českú republiku na základe poverenia ISIC Association.

Grada Publishing, a.s.

Grada Publishing

Grada Publishing je renomovaný nakladateľský dom a najväčší tuzemský nakladateľ odbornej literatúry. Grada Publishing vydáva knihy z oblasti: informatika, ekonomika, podnikanie, účtovníctvo, dane, financie a právo, medicína, sociológia, psychológia, staviteľstvo, šport, história, detská literatúra a populárno náučné knihy.

EDUCITY

EduCity je prvý portál v Českej republike a na Slovensku, kde používatelia nájdu najväčšiu ponuku školení, kurzov, konferencií a seminárov pre firmy aj jednotlivcov.

Indigo Solutions s.r.o.

Indigo Solutions s.r.o.

Indigo Solutions vnáša do manažérskeho rozhodovania morálnu zodpovednosť. Vďaka tomu majú manažéri celej spoločnosti dôsledky svojho rozhodovania a konania úplne pod kontrolou. Spoločnosť spája headhunting s odbornou diagnózou morálnej zodpovednosti kandidátov.