Pozývame Vás na 2. ročník Wealth Forum: Workshop & Networking

Akcia je na báze cirkulačných workshopov, ktorý sa koná 25. 4. 2024 v Prahe. Počas jedného dňa a na jednom mieste účastníci zažijú 10 súbežne preberaných tém, 8 kôl workshopov s ďalšími 100 osobnosťami.

Dovoľujeme si Vás pozvať na 2. ročník medzinárodnej akcie Wealth Forum: Workshop & Networking na báze cirkulačných workshopov, ktorý sa koná 25. 4. 2024 v Prahe.

Počas jedného dňa a na jednom mieste účastníci zažijú 10 súbežne preberaných tém, 8 kôl workshopov a pri celodennom networkingu sa stretnú s ďalšími 100 osobnosťami z radov rodinných firiem, NextGen, úspešných podnikateľov a startupistov, kvalifikovaných investorov, Family Office, Wealth Managerov a ďalších expertov z odboru správy majetku, plánovania bohatstva a riadenia rodiny. Celodenný vzdelávací event nadväzuje na úspešnú konferenciu a oba formáty sú súčasťou iniciatívy Wealth Forum, ktorá sa v medzinárodnom meradle zaoberá celospoločenskými otázkami so zameraním na správu majetku a bohatstvo hnuteľných, podnikateľských a viacgeneračných rodín.

Naši študenti a absolventi, ktorí sa budú zúčastňovať, získajú zľavu 10% z ceny vstupenky a zadarmo predplatné tlačeného populárno-náučného časopisu Wealth Magazín – Premium. Viac informácií a registrácia tu: https://workshop.wealthforum.cz/

Tešíme sa na všetkých účastníkov!