Využite leto efektívne – študujte online

Aj jún je príležitosťou pre zmenu. Neviete, ako skĺbiť čas odpočinku na dovolenke so svojím osobným rozvojom? Ponúka sa štúdium MBA online. Postačí vám internetové pripojenie a vhodné zariadenie.

Cez leto máme čas najmä na dovolenkách premýšľať a prehodnocovať, či sme spokojní ako v kariérnom, tak osobnom živote. Hovoríte si, že to nie je to pravé orechové? Ak patríte medzi tých, čo sa neuspokoja s priemerom a potrebujú nový vietor do plachiet, tak práve pre vás bude ideálne online štúdium MBA. Za posledný rok sa nám podarilo pridať niekoľko nových online programov a ponúkame ich už 15 v českom jazyku (s akceptáciou slovenčiny) a 2 v angličtine.

Vďaka e-learningu a unikátnej študentskej sekcii, máte celé štúdium prakticky na jeden klik. Študovať je teda možné odkiaľkoľvek a kedykoľvek: na pláži aj na chalupe. 😉

Už viete, ktorý program v online forme si vyberiete? Prihláška vám nezaberie viac ako 2 minúty, je zadarmo a nezáväzná. Cena za celé štúdium (3 semestre) je aktuálne 3.220 € bez DPH.

Pokiaľ máte ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť a my vám radi so všetkým pomôžeme.

Prajeme vám krásne leto!