Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2024

Za celý tím Business Institut Vám prajeme pokojné, láskou a porozumením naplnené vianočné sviatky. Do nového roku 2024 Vám prajeme veľa zdravia, veľa šťastia, úspechov a radosti.

Čas adventu je dobou prehodnocovania roka, časom upokojenia a príprav na Vianoce. Všetci veľmi dobre vieme, že je to tiež ale aj obdobie stresov, dokončovanie pracovných úloh a nadčasu, pečenie do nočných hodín a naháňania sa za darčeky, či hodiny strávené upratovaním. A tiež kdesi vo vnútri vieme, že to o tom nie je, že sviatky nie sú o dokonalosti, ale o vzájomnej prítomnosti, harmónii a zastavení sa na chvíľu – pri rozprávkach, varení, hraní sa s deťmi, či rozhovorov pri spoločnom stole s tými, ktoré sme dlho nevideli.

Za celý tím Business Institut Vám prajeme pokojné, láskou a porozumením naplnené vianočné sviatky. Užite si ich s tými najbližšími, bez zbytočných stresov a hádok, čo sa nestihlo či nepodarilo. Kúzlo Vianoc je o tých čarovných momentoch, kedy sa pozeráte so zatajeným dychom, kedy je dôležité byť spolu a pokojne aj nehovoriť, kedy viete, že nič nemusíte a užívate si iba prítomnosť.

Do nového roku 2024 Vám prajeme veľa zdravia, veľa šťastia, úspechov a radosti. Nech sa Vám v novom roku splnia všetky pracovné i osobné predsavzatia a veľa správnych rozhodnutí, ktoré vás dovedú bližšie k Vašim cieľom!