Staňte sa profíkom v oblasti organizovania eventov

Dovoľujeme si vám predstaviť nový program MBA Event Management, v ktorom sa nájdu nielen všetci manažéri eventových agentúr, ale aj všetci ostatní, ktorých živia a bavia profesionálne organizácie eventov.

Dovoľujeme si vám predstaviť nový program MBA Event Management, v ktorom sa nájdu nielen všetci manažéri eventových agentúr, ale aj všetci ostatní, ktorých živia a bavia profesionálne organizácie eventov. Medzi hlavné prínosy programu patrí rozvoj aspektov potrebných k úspešnému výkonu event manažéra, pochopenie hlavných princípov PR, dozviete sa, ako minimalizovať riziko počas akcií, ako úspešne argumentovať a vyjednávať a oveľa viac.

Štúdium je rozdelené do 11 modulov a je zakončené obhajobou záverečnej práce. V prípadne kombinovanej formy výučby sa stretnete s kolegami v odbore raz mesačne v podvečerných hodinách v pražských Vršoviciach a štúdium ukončíte po 1,5 roku. Pokiaľ si zvolíte online formu, tak si štúdium prispôsobíte svojim časovým možnostiam a titul MBA získate po 1 roku úspešného štúdia a obhajobe, ktorá prebieha aj online formou.

Buďte medzi prvými, ktorí začnú študovať tento jedinečný odbor na Business Inštitúte. Štúdium prebieha v českom jazyku s akceptáciou slovenčiny. V prípade ďalších otázok vám radi poradíme, neváhajte nás kontaktovať emailom, pomocou chatu alebo telefonicky.

Tešíme sa na vás!