Online seminár: „Energy management – cesta na udržanie motivácie“, 21. 2. 2022

Pozývame vás na bezplatný online seminár so Štěpánkovou Frýbovou Uličnou, ktorý sa bude konať 21. 2. 2022 od 17 do 19 hodín. Poďte rozkľúčovať činnosti, ktoré vám energiu dávajú a berú.

Cítite sa unavení a chcete zažiť dni, v ktorých cítite plno energie, ale tiež dobre zaspávate? Chcete sa vedieť lepšie sústrediť? Chcete byť produktívnejší (doručiť výsledok v kratšom čase)? Poďte rozkľúčovať činnosti, ktoré vám energiu dávajú a berú. Kľúč k efektívnosti, produktivite a spokojnosti nám poskytuje nový prístup za meraný na vašu energiu – energy management. Vo workshope predstavíme teóriu energy manažmentu, ktorý len okrajovo nadväzuje na time manažment. Túto teóriu aplikujeme na analýzu vašich vlastných energetických blokov a následne na vytvorenie plánu na ich odstránenie, na dlhodobé zvyšovanie vlastného energetického potenciálu.

 

 KEDY, KDE A AKO SA PRIHLÁSIŤ?


  • pondelok 21. februára 2022 od 17 do 19 hodín
  • platforma Zoom, odkaz zašleme pred konaním seminára
  • prihlásite sa na emailovej adrese pozvanka@businessinstitut.cz, pre zjednodušenie použite prihlasovací odkaz na konci tejto stránky

LEKTOR


Ing. Štěpánka F. Uličná, Ph.D.

Štěpánka získala manažérske skúsenosti v spoločnosti Škoda Auto v Mladej Boleslavi. Viac ako 15 rokov využíva svoje skúsenosti ako interim manager a pomáha zavádzať zmeny zamerané na zjednodušovanie a zlepšovanie procesov. Kombinuje svoje znalosti (lean, procesné a projektové riadenie, agilné metódy, SPRINT, design thinking) a mäkké zručnosti (prezentačné a komunikačné zručnosti, motivácia, koučing, vedenie a riadenie ľudí) v prospech klientov (O2, Madeta, Česká spořitelna, ITW Pronovia , Olympus, TRW Carr, Pfizer, JUNKER Industrial Equipment). Viedla tréningy pre spoločnosť Google v rámci projektu New Generation of Founders.

CÍL


Cieľom online workshopu je pochopiť, ako zaobchádzame so svojou energiou, a prečo sa môžeme nachádzať v stavoch vyčerpanosti aj pri aktivitách, ktoré chceme robiť. Vaša energia, to je váš motor do života. A bola by veľká škoda, blokovať si ho zlým prístupom. Vytvoríte sa vlastnú analýzu energetických blokov a plán na ich odstránenie.

KOMU JE SEMINÁŘ URČEN?


Workshop je určený všetkým, ktorí chcú mať dosť energie pre svoj život.

PROGRAM


  • Rozdiely medzi časom a energiou
  • Rozdiely medzi riadením času a riadením vlastnej energie
  • 4 kvadranty energie
  • Vyhľadávanie a pomenovanie vlastných energetických blokov
  • Energetický potenciál
  • Tvorba vlastných plánov na dlhodobé zvyšovanie energetického potenciálu
  • Diskusia, záver, zhrnutie

CERTIFIKÁT O ÚČASTI


V prípade, že máte záujem o vystavenie certifikátu o absolvovaní seminára, ktorý je spoplatnený čiastkou 20 EUR v prípade osobného vyzdvihnutia a 25 EUR v prípade zaslania prostredníctvom PPL, pripíšte, prosím, poznámku k potvrdeniu účasti.