30. ročník súťaže Manažér roka

Dňa 20. septembra 2023 sa v Empire Hall v Slovanskom dome konal jubilejný 30. ročník prestížnej súťaže Manažér roka a my sme pri tom ako hrdý partner projektu nemohli opäť chýbať.

30. ročník Manažéra roka prestavil svojich víťazov


V stredu 20. septembra 2023 prebehol jubilejný 30. ročník súťaže Manažér roka, ktorá verejnosti predstavila nominovaných TOP manažérov v ČR roku 2022. Víťazmi tejto celorepublikovej súťaže sa stali Lucia Urválková, CFO v UNIQA poisťovňa a.s. a Bronislav Převrátil, CEO v spoločnosti Chart Ferox a.s. Ocenená bola ich schopnosť vedenia a inovatívne smerovanie, rovnako tak túžba po hľadaní nových možností v rámci rozvoja.

Prestížnu súťaž Manažér roka organizuje Česká manažérska asociácia už tri desaťročia. V Českej republike vyhľadáva najlepších manažérov, lídrov a podnikateľov, ktorí dosahujú nadpriemerné úspechy vo svojich odboroch, zameriavajú sa na rozvoj firiem a vytvárajú jedinečné pracovné prostredie pre svojich kolegov. Ako prirodzení lídri sú schopní inšpirovať ostatných k dosiahnutiu vynikajúcich výsledkov a svojim inšpiratívnym vedením posúvajú vpred nielen spoločnosti aj svojich zamestnancov tým, že rozvíjajú ich schopnosti. Hlavnými hodnotiacimi faktormi komisie sú:

  • minulosť manažéra
  • zlepšovanie a využívanie ľudských zdrojov
  • risk management
  • stratégie a vízie do budúcnosti

Túto akciu sme si užili a príjemnú atmosféru ďalej sprevádzal hrou na piano aj známy hudobný skladateľ Karel Havlíček. Súčasťou výhry boli aj vouchery na štúdium MBA, ktoré si hrdo prevzali výherci súťaže. Viac o tejto akcii si môžete prečítať tu.

Ďakujeme za spoluprácu a budeme sa opäť tešiť na budúci ročník.