29. ročník súťaže Manažér roka

Dňa 20. septembra 2022 v pražskom Paláci Žofín prebehol 29. ročník súťaže Manažér roka a my sme boli ako partner projektu tento rok prvýkrát pri tom.

29. ročník Manažéra roka má svojich víťazov


Pražský Palác Žofín bol v utorok 20. septembra 2022 hlavným dejiskom stretnutia už 29. ročníka prestížnej súťaže Manažér roka. Sme hrdí na to, že sme prvýkrát mohli byť pri tom a sledovať predstavenie jednotlivých kandidátov a ich inovatívnych projektov vrátane napínavého hlasovania o víťaza Manažéra a Manažérky roku 2021. Za zmienku stojí to, že počet tohtoročných kandidátov bol prepojený priamo s ročníkom tejto akcie, bolo ich presne 29. Komisia to nemala vôbec jednoduché a určite iba jedného víťaza vo svojej kategórii bolo viac než náročné.

Manažéra roka vyhrali Ing. Diana Rádl Rogerová (Deloitte Advisory s.r.o.), ktorá si pripísala nielen víťazný post Manažérky roku 2021, ale aj ocenenie TOP 10 manažérov roku 2021 a tiež zvíťazila v kategórii „Vizionár“. Víťazom Manažéra roku 2021 sa stal Bc. Ján Lát (BENEŠ a LÁT a.s.), ktorý sa umiestnil súčasne aj v TOP 10 a stal sa finalistom aj v kategórii „Priemysel a naviazané odbory.“ Vyhlasovaním nás sprevádzala pani Marcela Augustová. Okrem oficiálneho programu sme si mali možnosť užiť aj piesne od Jána Smigmatora, swingového speváka, ktorý sa nebál improvizovať a využiť akustiku nádherného priestoru, že zaspieval bez mikrofónu. Súčasťou programu bolo aj ocenenie študentských esejí a ocenenie kategórie Českej podnikateľskej rady pre udržateľný rozvoj (CBCSD), ktorá je dcérskou spoločnosťou Českej manažérskej asociácie. Viac o akcii si môžete prečítať tu.

Veľmi som si užili túto akciu a príjemnú uvoľnenú atmosféru ďalej doplnilo hudobné vystúpenie, ktoré odštartovalo sólo tanca s Manažérkou a Manažérom roku 2021 so zástupcami Českej manažérskej asociácie (ČMA), na čo sa môžete pozrieť vo fotogalérii.

Súčasťou výhry boli aj vouchery na štúdium MBA, ktoré putovali do rúk úspešných víťazov.

Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na budúci jubilejný 30. ročník.