Ani v lete nezaháľame – kombinovaná výučba

Nezastavujeme sa. Aj v lete pokračuje kombinovaná výučba u nás, v pražských Vršoviciach. Výučba prebieha v bloku 3x 60 min v podvečerných hodinách.

Ani v lete nezaháľame a výučba MBA kombinovaných programov v Prahe pokračuje. Začíname vždy v podvečerných hodinách, aby ste stíhali svoju prácu a dostaviť sa včas na výučbu. Nie je nad odovzdanie praktických skúseností osobne, máte možnosť prebrať, čo vám práve horí v práci, s čím si neviete dať rady a inšpirovať sa od kolegov – spolužiakov, ktorí bývajú často riaditeľmi alebo vedúcimi manažérmi vo firmách z vášho odboru. Ako sa vraví – cenná rada nad zlato.

Pokiaľ máte záujem o kombinovanú formu výučby v Prahe a preferujete osobný kontakt, tak práve pre vás ponúkame 16 programov v českom jazyku (s akceptáciou slovenčiny) a 2 programy v anglickom.

Jesenný cyklus začíname 1. októbra, a tak máte ešte 2 mesiace na rozhodovanie. Nečakajte veľmi dlho a nenechávajte výber MBA štúdia na poslednú chvíľu. Prihláška je nezáväzná a zdarma. V rozhodovaní vám môžu pomôcť referencie našich spokojných absolventov.

Staňte sa aj vy našim študentom a posuňte sa ďalej vo svojom profesnom smerovaní.