HR Summit 2024 bol tento rok o umelej inteligencii a riadení ľudských zdrojov

Dňa 14. mája 2024 sa konal už 7. ročník HR Summitu a vykonal nás prínosom umelej inteligencie v oblasti riadenia ľudských zdrojov.

HR Summit 2024


7. ročník konferencie z oblasti ľudských zdrojov HR Summit prebehol v Art Nouveau Palace Hotel v Prahe dňa 14. mája 2024. Aj tento rok sme sa stali hrdým partnerom tohto projektu. Zakladateľka HR Summitu Šárka Fričová, MBA, DBA je našou absolventkou, a preto je spolupráca osobnejšou záležitosťou.

V priebehu celého dňa bola príležitosť diskutovať, zdieľať nápady a osvojovať si najnovšie trendy v oblasti umelej inteligencie a jej využitia v HR. Trendy nemožno zastaviť, a tak sa umelá inteligencia stáva neoddeliteľnou súčasťou moderného personálneho riadenia. Na summite sa zaoberali všetkými aspektmi tejto témy, ako výhodami, výzvami, tak aj etickými otázkami. Celkovo môžeme skonštatovať, že účasť na HR Summite zameranom na umelú inteligenciu v riadení ľudských zdrojov priniesla mnoho výhod pre profesionálny rast, rozvoj firemných postupov a prepojenie s odborníkmi z oblasti.

Výherné vouchery na štúdium MBA získalo ženské osadenstvo reprezentujúce spoločnosti: Orea HotelsResorts a Avenier.

Sme radi, keď môžeme stáť za podobnými projektmi a ďakujeme za spoluprácu. Tešíme sa na budúci 8. ročník opäť za rok.

Zobraziť kompletnú fotogalériu