„Emočná inteligencia je prémiová” – Seminár s Mgr. Františkom Paikrtom

Business Institut pripravil pre svojich študentov, absolventov a lektorov ďalší bezplatný seminár. Témou Emočná inteligencia nás previedol Mgr. František Paikrt.

Emočná inteligencia sa ťažko definuje – ide totiž o všetko to, čo ovplyvňuje, ako zvládame svoje správanie, a čo formuje naše osobné rozhodnutia. Prečo je však emočná inteligencia prémiová? To sme sa dozvedeli na rovnomennom seminári, ktorým nás previedol Mgr. František Paikrt, špecialista vzdelávania a rozvoja.

Čo bolo témou semináru?

Základnou témou prednášky bola emočná inteligencia, jej definovanie na úrovni praktického využitia a jej prepojenie/použitie v oblasti prémiovosti. Predaj, nábor aj rozvoj zamestnancov a služieb – nielen tu je prémiovosť v rokovaní chceným výsledkom. Spoločne sme si povedali, ako súvisí prémiovosť s pasívnou komunikáciou, emočnou inteligenciou, ale aj empatiou a sebareflexiou.

Kto je František Paikrt?

Mgr. František Paikrt je certifikovaný tréner spoločnosti Apple pre ČR a SR, Retail development manager spoločnosti Apple pre ČR a SR a zakladateľ spoločenstva freelancer Event-Blender. Svoju kreativitu krotí skúsenosťami z praxe a teoretickými znalosťami z odboru.

Všetkým ďakujeme za účasť a tešíme sa na vás nabudúce.