„Emočná inteligencia je prémiová“ – Pozvánka na bezplatný seminár s Mgr. Františkom Paikrtom

„Emočná inteligencia je prémiová“ – Pozvánka na bezplatný seminár s Mgr. Františkom Paikrtom

Pozývame vás na bezplatný seminár, ktorý organizuje Business Institut pre svojich študentov, absolventov a lektorov. Témou Emočná inteligencia vás prevedie Mgr. František Paikrt.

Emočná inteligencia sa ťažko definuje – ide totiž o všetko to, čo ovplyvňuje, ako zvládame svoje správanie, a čo formuje naše osobné rozhodnutia. Prečo je však emočná inteligencia prémiová? To sa dozviete na rovnomennom seminári, ktorým vás prevedie Mgr. František Paikrt, špecialista vzdelávania a rozvoja.

Čo bude témou semináru?
Základnou témou prednášky je emočná inteligencia, jej definovanie na úrovni praktického využitia a jej prepojenie / použitie v oblasti prémiovosti. Predaj, nábor aj rozvoj zamestnancov a služieb – nielen tu je prémiovosť v rokovaní chceným výsledkom. Spoločne si teda povieme, ako súvisí prémiovosť s pasívnou komunikáciou, emočnou inteligenciou, ale aj empatiou a sebareflexiou.
Kto je František Paikrt?
Mgr. František Paikrt je certifikovaný tréner spoločnosti Apple pre ČR a SR, Retail development manager spoločnosti Apple pre ČR a SR a zakladateľ spoločenstva freelancer Event-Blender. Svoju kreativitu krotí skúsenosťami z praxe a teoretickými znalosťami z odboru.

Viac o seminári

Miesto konania: Kodaňská 558/25, 101 00 Praha 10 – Vršovice “Mapa
Dátum konania: středa 22. 5. 2019
Čas: 17:00 – 18:30 hod.

Všetci ste srdečne pozvaní.