Deň otvorených dverí v Business Institute

Deň otvorených dverí v Business Institute

Pre všetkých uchádzačov o štúdium a záujemcov o kvalitné vzdelanie sme u nás na Business Institute pripravili Deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať vo štvrtok 19. 9. 2019 od 11 do 18 hodín priamo v priestoroch Business Institutu v Prahe.

Všetci záujemcovia o štúdium si budú môcť prezrieť priestory našej školy vrátane moderne vybavených učební a dozvedieť sa všetky informácie, ktoré sa štúdiom súvisí. K dispozícii Vám budú študijní koordinátori a zástupcovia vedenia školy, ktorí Vás prostredníctvom individuálneho rozhovoru budú informovať o priebehu a náplni štúdia, jednotlivých študijných programoch, podmienkach prijatia, spôsobu prihlásenia sa, uplatnení absolventov a mnohom ďalšom.

Okrem toho Vám zodpovedia akékoľvek ďalšie otázky, ktoré Vás ohľadne štúdia budú zaujímať. Na každého návštevníka budú čakať okrem drobného občerstvenia všetky materiály s informáciami o štúdiu.

Prijmite preto naše pozvanie a príďte si s nami porozprávať o možnostiach štúdia MBA, BBA či LLM priamo k nám do Business Inštitútu. Na všetkých návštevníkov sa budeme veľmi tešiť!

Kedy?

19.9.2019 od 11 do 18 hodín.

Kde?

Kodaňská 558/25, 101 00 Praha 10 – Vršovice „Mapa