Deň otvorených dverí 9. 2. 2023

Srdečne Vás pozývame do priestorov našej školy v pražských Vršoviciach. Príďte sa opýtať na všetko, čo Vás zaujíma o štúdiu MBA, BBA, LLM alebo DBA. Deň otvorených dverí sa koná 9. februára 2023 od 11.00 h – 18.00 hod.

Pre všetkých uchádzačov o štúdium MBA, BBA, DBA a LLM sme u nás na Business Inštitúte pripravili Deň otvorených dverí. Všetci záujemcovia o štúdium si budú môcť pozrieť priestory našej školy vrátane moderne vybavených učební a dozvedieť sa všetky informácie, ktoré so štúdiom súvisia.

KEDY?


vo štvrtok 9. februára 2023 od 11 do 18 hodin

KDE?


Kodaňská 558/25, Praha 10 Vršovice

VOĽNÝ TERMÍN?


Odporúčame si rezervovať čas návštevy, aby sme sa vám mohli venovať naplno.

Napište nám na: info@businessinstitut.cz a nezabudnite uviesť Vaše:

  • meno a priezvisko
  • preferovaný čas

Tešíme sa na vás!