Deň otvorených dverí 26.9.2018

Blíži sa spustenie nového cyklu štúdia programov MBA, DBA, BBA a LLM, a preto sme pre Vás pripravili ďalší populárny Deň otvorených dverí. Pre každého návštevníka máme pripravený zaujímavý bonus.

Pre všetkých uchádzačov o štúdium a záujemcov o kvalitné vzdelanie sme u nás na Business Institute pripravili Deň otvorených dverí. Všetci záujemcovia o štúdium si budú môcť prezrieť priestory našej školy vrátane moderne vybavených učební a dozvedieť sa všetky informácie, ktoré so štúdiom súvisia.

  • kedy: vo štvrtok 26. 9. 2018 od 11 do 17.30 hodín
  • kde: v priestoroch Business Institutu, Kodaňská 558/25, Praha 10

Pokiaľ Vám nevyhovuje uvedený termín, môžete si dohodnúť osobné stretnutie so zástupcami školy podľa vlastných časových možností: info@businessinstitut.cz.

Pre každého návštevníka máme pripravený zaujímavý bonus!

Čo sme si pre Vás pripravili?

  • K dispozícii Vám budú zástupcovia vedenia školy, ktorí Vás prostredníctvom individuálneho rozhovoru budú informovať o priebehu a náplni štúdia, jednotlivých študijných programoch, podmienkach prijatia, spôsobu prihlásenia sa, uplatnenia absolventov a mnohom ďalšom. Okrem toho Vám zodpovieme akékoľvek ďalšie otázky, ktoré Vás ohľadne štúdia budú zaujímať.

  • Na každého návštevníka budú čakať okrem drobného občerstvenia všetky materiály s informáciami o štúdiu.

  • A nakoniec, pre všetkých máme zaujímavý bonus, ktorý sa nebude opakovať.

Chcete rezerváciu na konkrétny čas?

  • Pokiaľ si chcete rezervovať niektorého z našich študijných koordinátorov priamo na konkrétny čas, kontaktujte nás s Vašim menom a kontaktnými údajmi vrátane uvedenia hodiny, na ktorú si prajete, aby sme Vám boli k dispozícii.

Prijmite preto naše pozvanie a príďte sa s nami porozprávať o možnostiach štúdia MBA, BBA, DBA alebo LLM priamo k nám do Business Institutu.

Tešíme sa na Vás!