Deň otvorených dverí sa konal dňa 13. 9. 2023

V priestoroch našej školy v pražských Vršoviciach sme privítali v stredu 13. septembra 2023 všetkých záujemcov o štúdium MBA, BBA, LLM a DBA.

Nových uchádzačov o štúdium MBA, BBA, DBA a LLM sme u nás na Business Institut privítali na Deň otvorených dverí. Záujemcovia o štúdium sa prišli pozrieť na priestory našej školy vrátane moderne vybavených učební a spýtať sa osobne na všetko, čo ich ohľadom výučby a štúdia zaujíma. Štúdium je vhodné aj pre mamičky na materskej, ktoré sa chcú ďalej rozvíjať. Špeciálne pre nich odporúčame štúdium online MBA a môžu študovať, kedykoľvek si nájdu chvíľku času pre seba.

Jesenný Deň otvorených dverí sa konal tento rok v stredu 13. septembra 2023. Od 11.00 h do 18.00 h tu pre záujemcov o štúdium boli k dispozícii študijné koordinátorky. Pokiaľ patríte medzi tých, ktorým to ten deň nevyšlo, neváhajte sa na náš obrátiť emailom alebo telefonicky a veľmi radi vám so všetkým pomôžeme.

Začatie jesenného cyklu výučby v Prahe sa nám blíži a preto sa poponáhľajte. Či už bývate v Prahe, alebo máte možnosť sem raz za čas doraziť na lektorské stretnutie a prepojiť to so služobnou cestou či výletom. Začíname už 1. októbra 2023, kedy sa naši študenti začnú pravidelne schádzať s lektormi v našich učebniach na Kodanskej 558/25 v Prahe.

Tešíme sa na vás!