Zakladateľ marketingovej agentúry a online stratég Mgr. Vojtěch Lambert na Business Institut

V stredu, 27.11.2019 Business Institut ožil nielen našimi študentmi, absolventmi, ale aj verejnosťou. Vyše 30 ľudí si prišlo vypočuť praktický seminár, ktorý viedol Mgr. Vojtěch Lambert.

Trendy na sociálnych sieťach sú zaujímavou témou a určite by sa dalo o nej diskutovať niekoľko hodín. Nám však museli stačiť 2 hodiny, ktoré boli nabité informáciami, kvalitnou prezentáciou, zvedavými otázkami, ale aj praktickými ukážkami a radami.

Mgr. Vojtěch Lambert postupne prešiel trendy na všetkých sociálnych sieťach, ukázal triky na nastavenie rozpočtov a oboznámil s novinkami, ktoré určite treba uplatniť v praxi.

Po skončení semináru si po radu a osobnú konzultáciu prišiel nejeden zúčastnení, čo svedčí o tom, že seminár, téma a hlavne lektor boli naozaj kvalitní a inšpiratívni.

Na našich bezplatných seminároch panuje vždy dobrá nálada a za enormnú účasť sme radi. Oveľa radšej sme, keď od nás odchádzajú ľudia spokojní a dostáva sa nám pozitívnych ohlasov.

Už o pár dní prichádzame s ďalším, na tento rok posledným seminárom. Naľadte sa však pozitívne a vychutnajte si spolu s nami príjemný čas venovaný trendom v sociálnych sieťach aspoň prostredníctvom fotografií.