Online seminár „WTFlow – Ako postaviť výkonné tímy s ľahkosťou“, 14. 11. 2022

V pondelok 14. 11. 2022 prebehol bezplatný online seminár "WTFlow - Ako postaviť výkonné tímy s ľahkosťou" s pani lektorkou Ing. Ivanou Šedivou CSc., MBA.

LEKTORKA


Ing. Ivana Šedivá CSc., MBA

27 rokov pracovala vo vedení firiem ako Johnson & Johnson, McDonald’s a niekoľkých medzinárodných obchodných reťazcov. Má skúsenosti ako lokálne, tak medzinárodné.

Od roku 2020 sa plne venuje mentoringu lídrov a majiteľov firiem po celom svete.

Po celú dobu svojej pracovnej kariéry udržuje kontakty s vysokými školami, spolupracuje napríklad s VŠE a je členkou rady University of New York in Prague. Je stratég, mentor a sprievodca seniorných lídrov. Pomáha s obchodnými, marketingovými a komunikačnými stratégiami. Sprevádza pri budovaní organizácie a tímov, firemnej kultúry i motivácie ľudí. To všetko za účelom zmysluplného rastu.

ANOTÁCIA SEMINÁRA


Keby sme sa sami seba spýtali, či sú všetci rovnakí, odpoveď by bola jasná. Samozrejme, že nie! Napriek tomu sa často správame tak, ako by ostatní mali rovnaké motivácie ako my, rovnaký náhľad na biznis a svet aj na ľudí okolo, a považovali si rovnaké prístupy. Lenže niekto je rýchly, niekto dôkladný, niekto vidí samé pozitíva, niekto vidí hneď riziká. Sú tí ostatní naozaj zbrklí, pomalí, negativisti alebo zaslepení? Alebo je to len tým, že dobre nerozumieme svojim odlišnostiam?

Online webinár ponúkol pohľad na naše odlišnosti cez flow. Stav, v ktorom sme 4-7x produktívnejší ako jednotlivci aj ako tím. Uvideli sme radu AHA momentov a pochopili, prečo nám niekedy spolupráca drhne a prečo sme niekedy vyčerpaní až na vyhorenie.

Hodí sa lídrom, ktorí chcú posunúť seba aj svoj tím smerom k väčšej produktivite s ľahkosťou a prívalom energie.

CERTIFIKÁT


Účastníci mali v prípade záujmu možnosť získať certifikát o absolvovaní seminára, ktorý si mohli vyzdvihnúť buď osobne u nás v centrále v Prahe alebo bol odoslaný prostredníctvom PPL.


Ďakujeme všetkým za účasť a aktívne zapojenie sa aj online formou. Tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutie!