Pozývame Vás na webinár „Sebakoučing na ceste k zmene“- vo štvrtok 23. 2. 2023

Srdečne Vás pozývame na bezplatný online webinár "Sebakoučing na ceste k zmene" s pani lektorkou PhDr. Jitkou Patríkovou, ktorý sa uskutoční cez platformu ZOOM.

KEDY, KDE A AKO SA PRIHLÁSIŤ?


  • štvrtok 23. februára 2023 od 17 h
  • platforma Zoom, link vám bude odoslaný emailom 1 – 2 dni pred konaním
  • prihlásiť sa môžete na email pozvanka@businessinstitut.cz

LEKTORKA


PhDr. Jitka Patríková

V súčasnej dobe pracuje ako nezávislý konzultant, tréner a kouč pre české i nadnárodné spoločnosti v oblastiach manažmentu, predaja, služieb zákazníkom, rozvoja ľudského potenciálu, tréningu trénerov a koučov. Je členom medzinárodnej asociácie koučov ICF.

Praktické skúsenosti získala niekoľkoročným pôsobením v zákazníckom servise, v predaji a pri vedení ľudí v spoločnostiach ČSA a Eurotel.

Od roku 2001 navrhuje a realizuje rozvojové programy pre spoločnosti so širokým spektrom zamerania (Telefónica, Bayer CropScience, Microsoft, American Express, Nestlé, Škofin…)

ANOTÁCIA


Online webinár Vám ponúkne cestu k efektívnemu využitiu svojho potenciálu.

  • Pripomenieme si kľúčové princípy koučovania a význam koučingu v súčasnej praxi manažéra.
  • Ukážeme si, ako aplikovať koučovací prístup k sebe samému.
  • Vyskúšame si niektoré nástroje a koučovacie modely vhodné pre sebakoučing.
  • Spoločne sa vydáme na cestu k zmene.

Program je určený všetkým, ktorí chcú aktívne rozvíjať svoj potenciál.

CERTIFIKÁT O ÚČASTI


V prípade, že máte záujem o vystavenie certifikátu o absolvovaní webinára, ktorý je spoplatnený čiastkou 20 € v prípade osobného vyzdvihnutia a 25 € v prípade zaslania prostredníctvom PPL, pripíšte, prosím, poznámku k potvrdeniu účasti.

REGISTRÁCIA


V prípade záujmu sa prosím zaregistrujte vopred cez formulár nižšie:

Svojou registráciou potvrdzujete účasť na akcii a udeľujete spoločnosti Business Institut EDU a.s., IČO: 28873017, súhlas s vyhotovením obrazového záznamu za účelom umiestnenia na stránky www.businessinstitut.sk,www.businessinstitut.eu, www.businessinstitut.cz a sociálnej siete spoločnosti (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn). Spoločnosť sa zaväzuje, že obrazové záznamy neposkytne tretej strane.