Bezplatný online seminár: “Všetko, čo potrebujeme poznať z marketingu (a báli sme sa opýtať)”, 6. 6. 2022

Pozývame vás na bezplatný online seminár s naším lektorom Jiřím Kocichom, ktorý sa bude konať 6. 6. 2022 od 17 hodín. Či ste marketingový špecialista, budujete vlastnú značku alebo sa len chcete priučiť niečo nové, pripojte sa k nám.

KEDY, KDE A AKO SA PRIHLÁSIŤ?


  • pondelok 6. júna 2022 od 17 hodín
  • platforma Zoom
  • prihlásiť sa môžete na email pozvanka@businessinstitut.cz

PRIHLÁSIŤ SA MÔŽETE DO 6. 6. 2022 DO 15:45 HODÍN.

LEKTOR


Mgr. Jiří Kocich, MBA

Mgr. Jiří Kocich, MBA sa v súčasnej dobe sa špecializuje predovšetkým na zvyšovanie výkonu sales a marketingových oddelení. Tvorbu marketingových strategických riešení a taktických aplikácií, parametrizáciu salesových štuktúr a supervitalizáciu na báze CRM – CVM (Customer Value Management). Pôsobí ako konzultant a lektor v oblasti strategického marketingu, manažmentu a riadenia ľudského kapitálu. Je výkonným riaditeľom spoločnosti ABATON consulting s.r.o., ktorá je poradenským centrom zameraným na realizáciu klientskych príležitostí.

PROGRAM


  • Trendy v marketingu a ako sa v nich vyznať
  • Architektúra marketingu na večné časy
  • Nákupné správanie a segmentačná báza – reálne case studies
  • Osobný marketing v digi svete

CERTIFIKÁT O ÚČASTI


V prípade, že máte záujem o vystavenie certifikátu o absolvovaní seminára, ktorý je spoplatnený čiastkou 500 Kč v prípade osobného vyzdvihnutia a 600 Kč v prípade zaslania prostredníctvom PPL, pripíšte, prosím, poznámku k potvrdeniu účasti.


Svojou registráciou potvrdzujete účasť na akcii a udeľujete spoločnosti Business Institut EDU a.s., IČO: 28873017, súhlas s vyhotovením obrazového záznamu za účelom umiestnenia na stránky www.businessinstitut.sk,www.businessinstitut.eu, www.businessinstitut.cz a sociálnej siete spoločnosti (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn). Spoločnosť sa zaväzuje, že obrazové záznamy neposkytne tretej strane.