Vo štvrtok 14. 9. 2023 sa konal bezplatný online seminár: “Marketing nie je len reklama”

Vo štvrtok 14. septembra 2023 sa uskutočnil bezplatný online seminár "Marketing nie je len reklama" s pánom lektorom PhDr. Jakubom Horváthom, PhD., MBA, MSc.

LEKTOR


PhDr. Jakub Horváth, PhD., MBA, MSc.

Jakub Horváth vyučuje na Fakulte manažmentu, ekonomiky a obchodu predmety v špecializácii Digitálny marketing. Tri roky pôsobil ako Google Certified Trainer pre oblasť Business & Soft Skills. Pracuje ako Social media špecialista v marketingovej agentúre Smash.

Poskytuje tiež služby ako freelance copywriter, social media a PR konzultant. Začínajúcim podnikateľom radí v oblasti digitálnej stratégie ako konzultant a tiež ako lektor prostredníctvom Národného podnikateľského centra, resp. Slovak Business Agency. Na platforme GROWNi mentoruje mladých a úspešných ľudí s veľkým potenciálom do budúcnosti. Baví ho marketing v praxi, ale aj ako veda.

ANOTÁCIA


V rámci seminára na tému Marketing nie je len reklama sa dozvedeli účastníci o základoch marketingu všeobecne (história, definícia, marketingový mix). Pozreli sme sa spolu na marketing v praxi, resp. cieľové skupiny, marketingové kampane, komunikačné kanály. Zaoberali sme sa tiež produktom z marketingového hľadiska a vizuálnou identitou značky, resp. brandingu.

Ďalej sme si definovali digitálne zručnosti a pozreli sa aj na to, aká je situácia v tejto oblasti v Európskej únii. Predstavili sme si digitálny marketing a jeho nástroje (SEO, PPC, Obsahový marketing, E-mail marketing, Sociálne médiá). Na záver sme pozreli na marketingový koncept SEE – THINK – DO – CARE a jeho reálne využitie v biznisovej a marketingovej praxi.

CERTIFIKÁT O ÚČASTI


Účastníci mali možnosť získať certifikát o absolvovaní seminára, ktorý si mohli ako obvykle vyzdvihnúť buď osobne u nás na našej adrese alebo bol odoslaný prostredníctvom PPL. V prípade dodatočného záujmu o certifikát, neváhajte kontaktovať naše študijné oddelenie.

Ďakujeme všetkým za krásnu účasť, interakcie a gratulujeme výherkyni kvízu Tereze. Tešíme sa nabudúce!