Získali sme renomovanú akreditáciu ASIC!

Môžeme sa hrdo pochváliť – v novembri 2022 sme získali prestížnu medzinárodnú akreditáciu od renomovanej britskej akreditačnej autority Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities (ASIC).

Pre získanie tejto akreditácie bolo našou povinnosťou deklarovať náročné kritériá kvality vzdelávacieho inštitútu aj poskytovaných BBA, MBA, DBA a LLM programov a profesionalitu lektorského tímu.

Akreditácia od ASIC poskytuje záujemcom o štúdium záruky vysokej kvality a prestíže manažérskeho vzdelania na Business Istitutu. Jej získanie je dôkazom vysokej kvality celej inštitúcie, a rovnako tak ponúkaných profesných manažérskych programov. ASIC pomáha adeptom o štúdium urobiť správnu voľbu pri výbere vzdelávacieho inštitútu.

ASIC sa radí medzi britské prestížne akreditačné autority na poli vzdelávacích organizácií a poskytovateľov dištančného a online vzdelávania na celom svete. ASIC je členom CHEA International Quality Group (CIQG) v USA a vo Veľkej Británii je uznaná úradom UK Visas and Immigration (UKVI). Ďalej je členom BQF (British Quality Foundation), ENQA (European Network for Quality Assurance) a inštitucionálnym členom EDEN (European Distance and E-Learning Network).

Business_Institut_EDU-Full.pdf