7. 10. 2021 – Online seminár „Ako koučovať svoj tím aj jednotlivcov – Koučing v manažérskej praxi“

Koučovanie nám pomáha nájsť cestu k lepšiemu využitiu ľudského potenciálu, k zvyšovaniu osobnej výkonnosti a vnútorné zainteresovanosti. Každý z nás má v sebe obrovské zdroje a možnosti, ktoré nie vždy plne využívame.

BEZPLATNÝ ONLINE SEMINÁR

Ako koučovať svoj tím aj jednotlivcov – Koučing v manažérskej praxi


PhDr. Jitka Patríková

Žijeme v období rastúcich zmien. Mení sa technológia, ľudia, ich očakávania a hodnoty, mení sa fungovanie celej spoločnosti. Často sa ocitáme v špecifických situáciách, tradičné postupy nám prestávajú fungovať a na nové situácie nám návody chýba. Prijatie osobnej zodpovednosti je nutnou podmienkou prežitia. Koučovanie nám pomáha nájsť cestu k lepšiemu využitiu ľudského potenciálu, k zvyšovaniu osobnej výkonnosti a vnútorné zainteresovanosti. Každý z nás má v sebe obrovské zdroje a možnosti, ktoré nie vždy plne využívame. Koučovacie spôsob vedenia ľudí vymedzuje nový priestor pre rozvoj výkonnosti jednotlivcov i celých tímov, vytvára podmienky pre efektívne riešenia a stáva sa tak súčasťou požadovanej výbavy manažéra.

KEDY?


štvrtok 7. októbra 2021

od 17:00 do 19:00

AKO SA PRIPOJÍM?


Na e-mail vám bude zaslaný odkaz s prihlásením 1 – 2 dni pred konaním seminára. Prosím, skontrolujte prípadne aj spam a nevyžiadanú poštu.

MÁM MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ CERTIFIKÁT?


Áno, v prípade, že máte záujem o vystavenie certifikátu o absolvovaní online semináre, pripojte informáciu na potvrdenie účasti.

Cena certifikátu je 500 Kč v prípade osobného vyzdvihnutia, 600 Kč v prípade zaslania prostredníctvom PPL. Informácie k platbe budú zaslané v samostatnom e-mailu.

PRIHLÁSIŤ SA