Mgr. Tomáš Jurčík, Ph.D.

Mgr. Tomáš Jurčík, Ph.D.

Mgr. Tomáš Jurčík, Ph.D. je Comp & Ben expert, ktorý svoje viac ako 15-ročné skúsenosti z oblasti odmeňovania uplatňuje nielen pri realizácii projektov na svetovej úrovni..

Spoločne s Martinom Kopeckým riadi globálne úspešnú poradenskú firmu BD Advisory a podieľa sa tak na tvorbe jedinečných Comp & Ben riešenie pre lokálne aj medzinárodné klientov, najmä z pohľadu externej konkurencieschopnosti a pri tvorbe mzdových rozpočtov..

Svoje praktické vedomosti a skúsenosti, ktoré mal možnosť načerpať na vysokých manažérskych postoch, ďalej odovzdáva profesionálom nielen z oblasti HR v rámci unikátneho programu Comp & Ben Akadémie, ktorú organizuje BD Advisory ako generálny partner podnikohospodářská fakulty, VŠETKO, držiteľa prestížnej akreditácia EQUIS. Mimo vytváranie metodiky edukačného piliera pre BDA, zároveň vyučuje vlastný predmet "Rozvoj organizácie a manažment mzdových nákladov", na Vysokej škole ekonomickej Praha, aktívne spolupracuje s Univerzitou Tomáša Baťu v Zlíne, ďalej Webster University v Ženeve a Lancaster University..