Ing. Tomáš Stöhr

Ing. Tomáš Stöhr

Zakladateľ a konateľ ESCARE, garant za priemyselné inžinierstvo, inovácie a LEAN management. Profesijne pôsobím ako priemyselný inžinier a priemyselný moderátor. Rád učím ľudí, že zmeny sú možné, len je potrebné zložiť klapky z očí a nájsť odvahu vôbec niečo meniť. Možno už som vyhynutý druh, ale mám stále v zásobe dosť trikov a skúseností, aby som ukázal, že LEAN nie je mŕtvy.

Krédo - Viem, že nič neviem (stále sa presviedčam o tom, že to čo už viem, neplatí).

Pracoval som pre durum Automotive, Linet a API a získal som tam významné profesijné i životné skúsenosti. Realizoval som projekty v mnohých spoločnostiach a inštitúciách (Linet spol. S ro, DURA Automotive CZ, ks, KOVOLIS Hedvikov as, Black & Decker (Czech), sro, ČVUT, Plastipak Slovakia, sro, Emerson Knürr sro, Iveco Czech Republic, as, Chart Ferox as, Toyoda Gosei Czech sro, Donaldson Czech republic, sro, Continental Automotive Slovakia sro, Conteg, spol. s ro, TRATEC-CS sro, Alfmeier CZ, sro, KONE, as, EPCOS, sro, SCHENKER spol . s ro, Groz-BECKERT CZECH sro, AERO Vodochody AEROSPACE as, Tvarmetal sro, Bilstein CE as, JOHNSON CONTROLS AUTOMOBILOVÉ SÚČIASTKY, ks, ON Semiconductor Slovakia, sro, DGS Druckguss Systeme Liberec sro, VFN, RM GASTRO CZ, TESCOMA sro, MEA Meisinger), čo mi umožňuje objavovať stále nové pohľady na to, ako zlepšovať a inovovať.

Som hrdým otcom 3 detí, koníčky ako paddleboarding a tenis sú pre mňa relaxom. V práci ma najviac baví sa s ľuďmi hrať (nielen interaktívne hry) a tým sa učiť, ako na to!

Som tiež audítor Komory logistických audítorov č. 13027

Prednáša v týchto študijných programoch:

Späť na profily