Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Simona pôsobí nielen vo svojej firme SiMyCo ako CEO, ale aj ako žena ešte ďalších profesií: na jednej strane ako External Executive Director of Human Resources, inokedy ako External Interim Director alebo ako Learning, Talent, Communication, Process&Development Specialist s viac ako 20-ročnou praxou. Mimo tieto pozície lektoruje, venuje sa talentom a nastavuje firemný manažment. Jej veľmi silnou stránkou je však interim manažment alebo ako dostať firmu z problémov, kde už pomohla niekoľkým stovkám firiem. Za klientami dochádza a za rok prejde až 70 tisíc kilometrov. Jej firma SiMyCo tento rok navyše expandovala na zahraničný trh a pod jej vedením vykazuje veľký rast.

Špecializuje sa na Interim&Talent Management. Je vedúci Klubu vzdelávania manažérov Českej manažérskej asociácie, a úzko spolupracuje s NPI SR.

Simona Myslikovjanová patrí medzi TOP 36 výnimočných manažérov SR. V tomto roku sa umiestnila v TOP 13 CEO najúspešnejších žien v SR, v kategórii obchod a služby. V roku 2017 sa stala Lektorkou roku.

Medzi jej hlavné portfólio patrí:

HUMAN CAPITAL MANAGEMENT&STRATEGY
ROZVOJ MANAŽÉRSKYCH ZRUČNOSTÍ
komunikácia, psychológia, leadership, firemná kultúra a firemné hodnoty, procesné riadenie, tímová spolupráca, time-management, asertivita, change management, coaching individuálny a tímový
TRÉNING V OBLASTI FUNGOVANIA ĽUDSKÝCH ZDROJOV NA VŠETKÝCH ÚSEKOCH
Rozvoj zamestnancov – tréning a vzdelávanie
PRÁCA S EMOČNOU INTELIGENCIOU – „PSYCHIKA A EMÓCIA URČUJÚ NAPLNO VYUŽIŤ NÁŠ POTENCIÁL“
TVORBA, VEDENIE A TRÉNING KOMPLETNÝCH HR PLÁNOV A PROJEKTOV