Ing. et Mgr. Ondřej Měska, MBA

Ing. et Mgr. Ondřej Měska, MBA

Je absolventom Fakulty sociálnych vied Univerzity Karlovej, kde sa venoval využitiu kvantitatívnych metód pri analýze volieb a volebného správania. Zároveň vyštudoval Národohospodársku fakultu Vysokej školy ekonomickej v Prahe, kde sa primárne venoval analýze vplyvu investičných stimulov na ekonomickú výkonnosť krajov v Českej republike. Vzdelanie v IT si dorábal na Business Inštitúte v Prahe, kde sa venoval Managementu Informačných Technológií, ktoré sa pretína s jeho primárnou pracovnou náplňou.

Svoju pracovnú kariéru začínal v internom Management Consultingu spoločnosti Innogy, kde bol zodpovedný za časť agendy projektovej kancelárie zaštiťujúcu jednu z najväčších transakcií na energetickom trhu (Innogy - E.ON). Následne prešiel do investičnej skupiny Karla Komárka KKCG, kde pôsobil ako projektový manažér technologických projektov s presahom do IT a biznisu. Primárnou pracovnou náplňou bol projektový manažment a dodávka technologických projektov v novo budovanom centre Bořislavka a niekoľko projektov spojených s lotériovou časťou skupiny – spoločnosťou Allwyn. Aktuálne pôsobí na pozícii Programme Management Officera v jednej z najväčších svetových bánk - britskej Barclays, kde sa venuje dohľadu nad dodávkou veľkých transformačných technologických projektov v rámci svetového portfólia banky.

Má rád čas na chalupe strávený s manželkou a bielym otravným psom Wikipédií. Vo svojom voľnom čase rád športuje (futbal, tenis a beh) alebo zájde na pivo s kamarátmi.