Začiatok štúdia

Prestížny Business Institut začína pravidelne 2x ročne cyklus štúdia manažérskych programov. A pri tejto príležitosti ponúka novým študentom pravidelne niekoľko zaujímavých noviniek.

Začiatok 25. cyklu štúdia- jeseň

Prestížny Business Institut odštartoval jubilejný 25. cyklus štúdia manažérskych programov. A pri tej to príležitosti ponúkol novým študentom hneď niekoľko zaujímavých noviniek. Tí sa tak môžu tešiť na upravenú štruktúru MBA programov, ktorá lepšie odráža aktuálne požiadavky trhu a zamestnávateľov, aj úplne novú podobu online štúdia.

Zobrazit detail

Začiatok 26. cyklu štúdia – jar

Business Institut zahájil už v poradí 26. cyklus štúdia manažérskych progamov. Tentokrát sme sa spolu s nadšenými študentmi stretli v pražskom hoteli Amarilis, kde okrem iného na nich čakalo vedenie, zástupkyne študijného oddelenia, množstvo noviniek a v neposlednom rade aj vynikajúce občerstvenie.

Zobrazit detail

Začiatok 27. cyklu štúdia – jeseň

Dňa 22.10.2019 sme na Business Institute začali už v poradí 27. cyklus manažérskeho štúdia v programoch MBA, BBA, DBA a LLM. Slávnostné zahájenie sa konalo v hoteli Amarilis v Prahe, kde boli všetci študenti srdečne pozvaní.

Zobrazit detail
Načítam ďalšie FOTOGALÉRIE...