Fotogaléria

Fotogaléria z prednášok, seminárov a coffee breakov organizovaných Business Inštitútom. Stretnutie so zaujímavými osobnosťami zo sveta podnikania a vzdelávania pravidelne organizujeme pre našich študentov a absolventov.

Promócie

Business Institut organizoval v minulosti pre absolventov, ich príbuzných a priateľov slávnostné promócie.

Zobrazit detail

Začiatok štúdia

Prestížny Business Institut začína pravidelne 2x ročne cyklus štúdia manažérskych programov. A pri tejto príležitosti ponúka novým študentom pravidelne niekoľko zaujímavých noviniek.

Zobrazit detail

Networkingové akcie

Business Institut organizuje pre študentov, absolventov a lektorov networkingové akcie. Vynikajúca príležitosť pre nadväzovanie nových kontaktov, výmenu svojich skúseností a inšpirácie od kolegov z brandže.

Zobrazit detail

Stretnutia s úspešnými osobnosťami

Čo znamená úspech a aká k nemu vedie cesta? Business Institut pozýva zaujímavých hostí, ktorým dáva priestor pre prezentáciu vlastných podnikateľských príbehov.

Zobrazit detail

Tématické prednášky

Business Institut organizuje nad rámec štúdia zaujímavé vzdelávacie akcie, na ktorých o aktuálnych témach prednášajú špičkoví odborníci a osobnosti sveta podnikania, vzdelania a kultúry. Nenechajte si ujsť výhody štúdia a zapojte sa aktívne pri prezenčnej alebo online forme týchto blokových modulov. Motivácia a sebarozvoj. Vzdelanie pre vašu úspešnú kariéru.

Zobrazit detail

Konferencie

Business Institut sa ako partner zúčastňuje prestížnych konferencií.

Zobrazit detail

Lektorské stretnutia

Pozrite sa na lektorské stretnutia na Business Institut. Kombinovaná forma štúdia. Stretnutie s lektormi v moderne zariadených učebniach v pražských Vršoviciach. Začatie štúdia vždy 2x ročne, a to v marci a októbri.

Zobrazit detail

Dni otvorených dverí a narozeniny

Business Institut ponúka 2x ročne Deň otvorených dverí pre všetkých záujemcov o štúdium MBA, BBA, LLM alebo DBA.

Zobrazit detail

Výučbové priestory

Business Institut ponúka komfortné výučbové priestory a moderne vybavené učebne.

Zobrazit detail
Načítam ďalšie FOTOGALÉRIE...