Networkingové stretnutia

Networkingové stretnutia sú miestom a príležitosťou pre poznanie nových ľudí, ktorým máte možnosť predstaviť svoje pracovné či podnikateľské aktivity. Počas týchto stretnutí môžete získať cenné kontakty na nových potenciálnych klientov, obchodných partnerov či spoločníkov a efektívne rozvíjať svoje kariérne šance.

30. ročník súťaže Manažér roka

Dňa 20. septembra 2023 sa v Empire Hall v Slovanskom dome konal jubilejný 30. ročník prestížnej súťaže Manažér roka a my sme pri tom ako hrdý partner projektu nemohli opäť chýbať.

HR Summit 2023 nás previedol dôležitými a modernými HR trendami

Dňa 16. mája 2023 prebehol už 6. ročník HR Summitu s hlavnou témou: posúvanie hraníc a vnímanie úlohy HR, kde sme mali opäť príležitosť byť hrdým partnerom projektu.

Networking spolu s Google Academy

Aj my sami sa zúčastňujeme početných networkingov, pretože dobrých kontaktov a vzájomnej inšpirácie vo svete podnikania nie je nikdy dosť. Aj my radi čerpáme nové poznatky, vzdelávame sa a rastieme, a tak tomu nemohlo byť inak ani u ...

29. ročník súťaže Manažér roka

Dňa 20. septembra 2022 v pražskom Paláci Žofín prebehol 29. ročník súťaže Manažér roka a my sme boli ako partner projektu tento rok prvýkrát pri tom.

Networking v priestoroch Business Institutu

Opäť sme pripravili obľúbené spoločné stretnutia študentov, absolventov a lektorov. Účastníci networkingovej akcie získali cenné kontakty na nových potenciálnych klientov, obchodných partnerov i zamestnancov.

HR Summit 2022 predstavil aktuálne trendy v oblasti ľudských zdrojov.

Dňa 10. mája 2022 sa už piatykrát prebehla konferencia z oblasti ľudských zdrojov HR Summit, kde bol partnerom aj Business Institut.

5. októbra 2021 prebehol HR Summit s podtitulom Moderné HR nástroje a návrat k firemným hodnotám

4. ročník HR Summitu prebehol tentoraz v priestoroch hotela Imperial v Prahe a jeho hlavnou témou bola digitálna tranformácia a dôležitosť firemnej kultúry ako nástroja na získanie a predovšetkým udržanie si kvalitných zamestnancov. B...

Galavečer Czech Industry Challenge 2021

Aj tento rok bol Business Institut hrdým partnerom projektu Czech Industry Challenge. Galavečer prebehol 22. septembra v Grand Hotel Bohemia v Prahe, kde sme osobne výhercom odovzdali výherné poukazy na 1 semester štúdia MBA.

Networkingové stretnutia na Business Institute

V rámci networkingového stretnutia sa účastníci porozprávali o svojich pracovných aktivitách, skúsenostiach, oblastiach svojho podnikania ao mnohom ďalšom. Vďaka vzájomnej interakcii mali možnosť prehĺbiť svoje pracovné vzťahy a z...

Stretnutia študentov a absolventov

Business Institut usporadúva neformálne networkingové akcie, ktoré sa konajú v priestoroch luxusnej kaviarne s terasou Café Vítkov.

Summer party v Café Vítkov

Pre študentov, absolventov aj lektorov sme pripravili neformálnu networkingovú akciu Summer party v Café Vítkov.

Načítám další články…