Networkingové stretnutia

Networkingové stretnutia sú miestom a príležitosťou pre poznanie nových ľudí, ktorým máte možnosť predstaviť svoje pracovné či podnikateľské aktivity. Počas týchto stretnutí môžete získať cenné kontakty na nových potenciálnych klientov, obchodných partnerov či spoločníkov a efektívne rozvíjať svoje kariérne šance.

HR Summit 2024 bol tento rok o umelej inteligencii a riadení ľudských zdrojov

Dňa 14. mája 2024 sa konal už 7. ročník HR Summitu a vykonal nás prínosom umelej inteligencie v oblasti riadenia ľudských zdrojov.

Pozývame Vás na 2. ročník Wealth Forum: Workshop & Networking

Akcia je na báze cirkulačných workshopov, ktorý sa koná 25. 4. 2024 v Prahe. Počas jedného dňa a na jednom mieste účastníci zažijú 10 súbežne preberaných tém, 8 kôl workshopov s ďalšími 100 osobnosťami.

30. ročník súťaže Manažér roka

Dňa 20. septembra 2023 sa v Empire Hall v Slovanskom dome konal jubilejný 30. ročník prestížnej súťaže Manažér roka a my sme pri tom ako hrdý partner projektu nemohli opäť chýbať.

HR Summit 2023 nás previedol dôležitými a modernými HR trendmi

Dňa 16. mája 2023 prebehol už 6. ročník HR Summitu s hlavnou témou: posúvanie hraníc a vnímanie úlohy HR, kde sme mali opäť príležitosť byť hrdým partnerom projektu.

Networking spolu s Google Academy

Aj my sami sa zúčastňujeme početných networkingov, pretože dobrých kontaktov a vzájomnej inšpirácie vo svete podnikania nie je nikdy dosť. Aj my radi čerpáme nové poznatky, vzdelávame sa a rastieme.

29. ročník súťaže Manažér roka

Dňa 20. septembra 2022 v pražskom Paláci Žofín prebehol 29. ročník súťaže Manažér roka a my sme boli ako partner projektu tento rok prvýkrát pri tom.

Networking v priestoroch Business Institutu

Opäť sme pripravili obľúbené spoločné stretnutia študentov, absolventov a lektorov. Účastníci networkingovej akcie získali cenné kontakty na nových potenciálnych klientov, obchodných partnerov i zamestnancov.

HR Summit 2022 predstavil aktuálne trendy v oblasti ľudských zdrojov

Dňa 10. mája 2022 už piatykrát prebehla konferencia z oblasti ľudských zdrojov HR Summit, kde bol hrdým partnerom aj Business Institut.

5. októbra 2021 prebehol HR Summit: Moderné HR nástroje a návrat k firemným hodnotám

4. ročník HR Summitu prebehol tentoraz v priestoroch hotela Imperial v Prahe a jeho hlavnou témou bola digitálna tranformácia a dôležitosť firemnej kultúry ako nástroja na získanie a predovšetkým udržanie si kvalitných zamestnancov.

Galavečer Czech Industry Challenge 2021

Aj tento rok bol Business Institut hrdým partnerom projektu Czech Industry Challenge. Galavečer prebehol 22. septembra v Grand Hotel Bohemia v Prahe, kde sme osobne výhercom odovzdali výherné poukazy na 1 semester štúdia MBA.

Networkingové stretnutia na Business Institute

V rámci networkingového stretnutia sa účastníci porozprávali o svojich pracovných aktivitách, skúsenostiach, oblastiach svojho podnikania a o mnohom ďalšom. Vďaka vzájomnej interakcii mali možnosť prehĺbiť svoje pracovné vzťahy.

Stretnutia študentov a absolventov

Business Institut usporadúva neformálne networkingové akcie, ktoré sa konajú v priestoroch luxusnej kaviarne s terasou Café Vítkov.

Summer party v Café Vítkov

Pre študentov, absolventov aj lektorov sme pripravili neformálnu networkingovú akciu Summer party v Café Vítkov.

Načítám další články…