Blog

Odborné články, analýzy, komentáre, tipy. To všetko nájdete na blogu Business Institutu. Na blogu nájdete texty našich lektorov, zástupcov školy i externých spolupracovníkov a klientov.

30. ročník súťaže Manažér roka

Dňa 20. septembra 2023 sa v Empire Hall v Slovanskom dome konal jubilejný 30. ročník prestížnej súťaže Manažér roka a my sme pri tom ako hrdý partner projektu nemohli opäť chýbať.

Gratulujeme novým úspešným absolventom

Srdečne gratulujeme všetkým novým úspešným absolventom programov MBA, BBA a DBA. Obhajoby záverečných prác prebiehali online formou alebo osobne pred trojčlennou komisiou.

Ani v lete nezaháľame – kombinovaná výučba

Nezastavujeme sa. Aj v lete pokračuje kombinovaná výučba u nás, v pražských Vršoviciach. Výučba prebieha v bloku 3x 60 min v podvečerných hodinách.

Využite leto efektívne – študujte online

Aj jún je príležitosťou pre zmenu. Neviete, ako skĺbiť čas odpočinku na dovolenke so svojím osobným rozvojom? Ponúka sa štúdium MBA online. Postačí vám internetové pripojenie a vhodné zariadenie.

HR Summit 2023 nás previedol dôležitými a modernými HR trendami

Dňa 16. mája 2023 prebehol už 6. ročník HR Summitu s hlavnou témou: posúvanie hraníc a vnímanie úlohy HR, kde sme mali opäť príležitosť byť hrdým partnerom projektu.

Nové online MBA programy

Pre všetkých záujemcov o online výučbu sme natočili, nastrihali a nahrali nové videoprednášky ku všetkým jednotlivým modulom nových programov. Podarilo sa nám nadviazať spoluprácu s novými lektormi a pripraviť zaujímavý a kvalitn...

Začiatok výučby – jarný cyklus 2023

Prvé lektorské stretnutia majú naši študenti pomaly za sebou a my sa tešíme, že sa nám podarilo otvoriť prvý tohtoročný cyklus kombinovanej formy výučby v takom krásnom počte. Všetkým študentom prajeme veľa úspechov a vzájomn...

Pozývame Vás na 6. ročník HR SUMMIT, ktorý sa bude konať 16. mája 2023 v Prahe

6. ročník HR SUMMITU bude zásadný a prevedie nás nevyhnutnou dôležitosťou moderných HR trendov. I tentokrát bude summit čerpať zo spektakulárnych tém, ktoré priťahujú pozornosť všetkých profesionálov, ktorí vedia, že sa b...

Načítám další články…