Partneri

Navitas

Navitas ponúka široké spektrum vzdelávacích služieb šitých priamo na mieru každému študentovi. Táto organizácia pôsobí po celom svete a špecializuje sa predovšetkým na postgraduálne štúdium.

 

 

ANU College

ANU College predstavuje organizáciu, ktorá zaisťuje služby pre zahraničných študentov, ktorí sa chystajú študovať na zahraničnej univerzite. Porovnáva všetky ponuky univerzitného štúdia a pomôže pripraviť na štúdium v Austrálii.

GTS ALIVE, s.r.o.

Spoločnosť zaoberajúca sa rozvojom a podporou medzinárodných kariet ISIC, Alive (IYTC) a ITIC v Českej republike.

Grada Publishing, a.s.

Popredné nakladateľstvo odbornej literatúry v ČR vydáva knihy z oblastí: počítače, ekonomika, podnikanie, účtovníctvo, dane, financie a právo, medicína, psychológia, staviteľstvo, šport, história, detská literatúra, ezoterika a populárne náučné knihy.

 

MEP Consulting, s.r.o.

Špecialista v consultingu a účtovníctve. MEP bol založený na pomoc všetkým podnikateľom pri budovaní úžasných spoločností, ktoré sa snažia stať jednotkami, budú meniť životy ľudí a dobývať svet.


 

 

 

EDUCITY

EduCity je prvý portál v Českej republike a na Slovensku, kde nájdete najväčšiu ponuku školení, kurzov, konferencií a seminárov pre firmy a jednotlivcov.

Naši partneri

CMS ČIIA BCC SPŘ